Hostel Wałbrzych

Villa Art hostel & restauracja jest miejscem wyjątkowym. Umiejscowiona w ścisłym centrum Wałbrzycha a jednocześnie w spokojnej, willowej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Sobieskiego. Otoczona starodrzewiem jest idealnym miejscem na chwilę wyciszenia i relaksu. Dogodne położenie umożliwia korzystanie z wielu atrakcji usytuowanych w centrum miasta. Znajdują się tu min.Teatr Dramatyczny, Teatr Lalek, Filharmonia Sudecka, Hala Widowiskowo-Sportowa, jak również Multipleks i Galeria Victoria. Obiekt znajduje się w odległości 4 km od Uzdrowiska Szczawno-Zdrój i 6 km od specjalnej wałbrzyskiej strefy ekonomicznej. Główną atrakcją regionu jest XIII-to wieczny Zamek Książ, jeden z największych i najpiękniejszych zamków Europy.

Pokoje hotelowe wyposażone są we wszystkie niezbędne naszym gościom sprzęty i urządzenia, takie jak TV, barek-lodówka, Internet. W łazienkach znajdują się nowoczesne kabiny natryskowe z hydromasażem, suszarki, ręczniki i kosmetyki potrzebne do codziennej pielęgnacji.

W najbliższej przyszłości do dyspozycji gości zostanie udostępniona sauna, jacuzzi, plac zabaw dla dzieci, oraz zostanie odrestaurowana stara, przedwojenna fontanna znajdująca się w ogrodzie.

Kameralny charakter Villa Art sprawia, że jest to doskonałe miejsce do organizacji biznesowych spotkań, bankietów, uroczystości rodzinnych oraz innych imprez okolicznościowych. Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking dla naszych gości.

Pokój 1-osobowy 100 zł (w cenę wliczone jest śniadanie)

Pokój 2-osobowy 140 zł (w cenę wliczone jest śniadanie)

Pokój 3-osobowy 190 zł (w cenę wliczone jest śniadanie)

Pokój 4-osobowy 240 zł (w cenę wliczone jest śniadanie)

Pokoje do wynajęcia:

Pokój 2 - dwu osobowy Pokój 3 - dwu osobowy Pokój 4 - dwu osobowy Pokój 5 - dwu osobowy
Pokój 6 - dwu osobowy Pokój 7 - jedno osobowy Pokój 8 - jedno osobowy Pokój 9 - dwu osobowy

tanie kwateryWałbrzych tanie kwateryVilla Art Hotel & restauracja